Lékárna PARACELSUS

náměstí Míru 135/74, 568 02 Svitavy

O nás

Nejstarší lékárna ve Svitavách. Vznikla v nejrušnější části svitavského náměstí. Od 90. let 20. století je pojmenovaná podle středověkého lékaře, alchymisty a astrologa Paracelsa (1493–1541). O tradicích svitavského lékárnictví více ZDE.

 

Její přednosti:

  • lékárna je umístěna v centru svitavského dění, návštěvu lékárny může pacient spojit s nákupy, návštěvou bank, pojišťoven apod.
  • lékárna je dobře přístupná, a to i pacientům, kteří si pro léky přijedou autem a mohou zaparkovat na náměstí
  • lékárna je nedaleko Svitavské nemocnice

Pracovní kolektiv tvoří dvě doktorky farmacie, tři farmaceutické asistentky a dvě sanitárky.

Klientům naší lékárny nabízíme:

  • Status zavedené nezávislé lékárny, s jejímž přístupem máte dlouhodobé zkušenosti.
  • Bonusový program s klientskou kartou naší lékárny (podrobné informace naleznete v odkazu „Klietské karty“).
  • Příznivé doplatky na léčivé přípravky vydávané na lékařský předpis pro všechny bez rozdílu – jejich nižší hodnotu oproti regulovaným doplatkům si můžete ověřit na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR v sekci „léky“.
  • Pokud je dostupná varianta léčivého přípravku, která je bez doplatku, aktivně Vám ji nabídneme.
  • Stovky léčivých přípravků vydávaných na lékařský předpis bez doplatku.
  • Konzultační činnost nad rámec běžného poradenství v době COVIDU-19 neprovádíme.
  • Pravidelnou akční nabídku vybraných produktů díky spolupráci se sdružením nezávislých lékárníků Alphega

Alphega lékárny představují přední síť nezávislých lékárníků

Alphega lékarna

Ve svých lékárnách provozují tradiční lékárenskou službu. Alphega lékárny poskytují ty nejlepší, profesionální rady a jedinečnou řadu služeb, které vám pomohou užívat si váš život v tom nejlepším možném zdravotním stavu, ať už jste v jakémkoliv věku a máte jakékoliv potřeby.

Lékárny sdružení Alphega se nesnaží své klienty zaujmout pouze širokou nabídkou produktů za výhodné ceny, ale především individuálním přístupem a schopností personálu poradit klientům v různých oblastech zdraví, nemocí a jejich léčení.

V různých regionech České republiky je dnes již více než 250 Alphega lékáren, které jsou snadno dostupné a poskytují pacientům tu nejlepší zdravotní péči. Díky profesionálnímu a vřelému přístupu skutečných odborníků farmaceutického oboru se z nich stala centra péče o zdraví celé rodiny.

Alphega lékárny však nenajdete jen v České republice, ale jejich síť je mezinárodní a je do ní zapojeno více než 6 000 nezávislých lékáren v osmi evropských zemích (Česká republika, Velká Británie, Francie, Itálie, Německo, Španělsko, Rusko, Nizozemí).