Lékárna Na Hraniční

Hraniční 11, 568 02 SVITAVY

Vyhrajte boj s problematickou pletí+novinka

EUCERIN DermoPUROFYER

Eucerin DermoPURIFYER je řada účinných dermokosmetických řešení pro problematickou a aknózní pleť.

Aktivní složky působí proti klíčovým faktorům tvorby komedonů: hyperkeratózu (nadměrné rohovění kůže), seboreu (zvýšenou produkci kožního mazu), mikrobiální kolonizaci (přemnožení bakterií) a zánětlivé procesy. V klinických a dermatologických studiích byla prokázána účinnost a velmi dobrá kožní snášenlivost všech přípravků DermoPURIFYER. 

Nyní Lékárna Na Hraniční nabízí jedinečnou slevu 30% na řadu DermoPURIFYER!

 

20525551_672231156303793_6564022794865464242_n

Nabídka platí do vyprodání zásob!


Nová řada Eucerin Dermopure

23319237_707549649438610_7798989090795094856_n

Existuje mnoho různých faktorů, které mohou ovlivnit stav vaší pleti: životní styl, výživa, duševní rozpoložení, stres a péče o pleť.

Objevte novou řadu Eucerin Dermopure.

 • DERMOPURE Čisticí gelEucerin-DE_88970_DermoPure_Reinigungsgel_200ml_PS_Zoom_spiegelung

Nekomedogenní čištění pleti se 6% amfotenzidy, které šetrně, ale účinně odstraňuje nadbytečný kožní maz a zároveň odstraňuje nečistoty a make-up. Zanechává pleť čistou, svěží a vláčnou.

 • DERMOPURE Čisticí pleťová voda

  Čistí pleť a pomáhá předcházet nedokonalostem pleti. Tonizuje pleť a poskytuje intenzivní čištění T-zóny a dalších problematických partií obličeje. Složení s kyselinou mléčnou jemně uvolňuje póry bez přílišného vysušování a připravuje ji tak na následnou aplikaci pečujícího přípravku.

 • DERMOPURE Micelární voda

  Jemná, ale účinná čisticí micelární voda, která odstraňuje make-up a přebytečný kožní maz.

 • DERMOPURE Peeling

  Uvolňuje póry a vyhlazuje pleť

  Peeling s kyselinou mléčnou a peelingovými mikročásticemi uvolňuje póry, redukuje černé tečky a nedokonalosti a zanechává pleť hladší a jemnější.

 • DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti

  Inovativní Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti bylo specificky navrženo s cílem omezit pupínky, papuly a pustuly a vyhladit nedokonalosti po akné.

  Je vhodné pro všechny mírné až středně těžké formy akné. Má trojí účinek:

  • 10% hydroxy komplex obsahuje vysoce účinnou kombinaci peelingových látek – kyselinu glykolovou, salicylovou a polyhydroxy kyselinu – která pomáhá zregenerovat povrch pleti, uvolňovat póry, ničit bakterie, odstraňovat odumřelé kožní buňky a bránit vzniku nových nedokonalostí Eucerin-DE_87925_DermoPure_Hautbilderneuerndes-Serum_PS_FoBo_Zoom_spiegelung

  Přípravek také obsahuje licochalcon A, který prokazatelně působí protizánětlivě a zklidňuje podráždění pleti.

  Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti začne viditelně zlepšovat pleť již po jednEucerin-DE_88965_DermoPure_Abdeckstift_PS_FoBo_Zoom_spiegelungom týdnu. Při delším používání je pleť čistší a hladší.

 • DERMOPURE Krycí korektor

  Dvojí efekt v jednom přípravku, který kryje a pomáhá redukovat nedokonalosti pleti. Eucerin DERMOPURE Krycí korektor s kyselinou salicylovou prokazatelně redukuje a kryje pupínky a černé tečky. Kryje nedokonalosti pleti a sjednocuje tón pleti, zatímco redukuje výskyt pupínků a ucpaných pórů. Krycí korektor může být používán současně s dermatologickou léčbou akné a je také bezpečný pro použití během těhotenství.

   

 • DERMOPURE Zmatňující emulze

  8 hod. zmatňující efekt. Redukuje nedokonalosti pleti a zklidňuje podráždění.

  Inovativní Eucerin DERMOPURE Zmatňující emulze účinně působí proti pupínkům a černým tečkám a pomáhá tak znmovu získat kontrolu nad náročnou problematickou pletí. Ve zmatňující emulzi jsou obsaženy následující látky:
  euc

   

 • DERMOPURE Zklidňující krém

Zklidňuje a intenzivně hydratuje pleť při dermatologické léčbě akné

Hydratační přípravek pro pleť se sklonem k akné, který zmírňuje nežádoucí vedlejší účinky léků proti akné. Přípravek má nelepivou konzistenci a zajišťuje intenzivní hydrataci, zklidňuje podráždění pleti, zmírňuje napětí a zarudnutí pleti, čímž pomáhá znovu získat kontrolu nad náročnou, problematickou pletí.