Lékárna Na Hraniční

Hraniční 11, 568 02 SVITAVY

Nadcházející události

EUCERIN

18. 10. 2016 ( třetí úterý v měsíci)  platí 20% sleva na všechny produkty značky Eucerin.

Eucerin 

PROMO AKCE SIMPLY YOU

19. 10. 2016- Přijďte k nám do lékárny na promoakci firmy Simply You, která Vám ráda představí své produkty. K zakoupeným výrobkům získáte dárek!

Nabídka produktů:

  • NEOSPAN forte

NEOSPAN forte je doplněk stravy s extra silnou dávkou kozlíku lékařského (200 mg v 1 tobolce), posílenou o účinky pomerančovníkového oleje, který přispívá ke snadnějšímu usínání a omezuje předčasné probouzení.

Funkčnost přípravku synergicky doplňují vitaminy B1, B2, B6 pro správnou činnost nervové soustavy a hořčík, který přispívá ke snížení únavneospan-forte-swiss-45-tob_14287335y a míry vyčerpání.

 

Komplexní složení unikátního přípravku NEOSPAN forte je postaveno na přírodní bázi – je tedy nenávykový a bez nepříjemných vedlejších účinků (ranní otupělost, malátnost apod.)

 

 

 

 


 

  • Imunit® Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou
  • Imunit® Hlíva ústřičná + tradiční české byliny

Imunit Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a echinaceou představuje s denn20121212154909492231í dávkou 800 mg, nejsilnější přípravek z řady IMUNIT. Obsahuje kombinaci 5 synergicky působících složek vč. selenu, který pomáhá udržovat přirozenou imunitu.

 

Jedinečný doplněk stravy obsahující kromě účinného extraktu hlívy ústřičné také selen, ostrop20141127141013139359estřec mariánský a smetánku lékařskou, které přispívají k přirozenému trávení, a pakaštan koňský s kopřivou, jež přispívají k přirozené činnosti cévní soustavy.

 

 

 

 

 

 

 


 

  • Řada OCUTEIN

Doplněk stravy s obsahem luteinu, zinku a vitamínu A pro správnou funkci a zdraví Vašich očí.  Ve variantách FORTE, BRILLANT A GINKGO.


 

  • STOPBACIL a STOPKAŠEL- vhodné pro těhotné, kojící, diabetiky a alergiky.

STOPBACIL– unikátní kombinace 10 bylinných extraktů pro akutní a dlouhodobou podporu imunity. Povzbuzuje organismus při vyčerpání a únavě. Pomáhá při kašli, zahlenění a škrábání v krku díky obsahu jitrocele a slézu.

STOPKAŠEL– sirup vhodný při řešení suchého i vlhkého kašle. Kombinace 5 bylinných extraktů přispívá ke zklidnění podrážděného krku, hlasivek a hltanu. Sirup je díky obsahu Boswellie protizánětlivý a snižuje zduření sliznic při nachlazení.

motiv_stopkaselmotiv_stopbacil